Hakkımızda

Hakkımızda…

25 yılı aşkın sektörel birikime sahip olan İNTER MOTOR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. özellikle elektrik motorları ve redüktörler konusunda güçlü bir tedarik merkezidir.

Sanayi ve hizmetler sektöründe enerji kayıplarını azaltmak hedefini, kendisine misyon edinmiş ve İNTER MOTOR elektrik motorları bu hedefe paralel olarak tasarlanmıştır.

Son yıllarda ürün çeşitliliğini daha da artırarak bünyesine kattığı FİNEX Drive Systems markasıyla ülkemizin başlıca aktarım elemanları tedarikçilerinden biri haline gelmiştir. Ayrıca, Helisel Dişli, Sikloid, Yatık tip vb. standart redüktörler ile endüstriye yönelik özel tasarım redüktörler alanında da adından söz ettirmeye başlamıştır.

İNTER MOTOR, Elektrik motorları ve özellikle FİNEX Drive Systems markası ( Helisel Dişli, Sikloid, Yatık Tip vb. Standart Redüktörler ile Özel Tasarım Redüktörler ) ile redüktör ürün çeşitliliğini arttırarak muhtemel ihtiyaçları derhal cevap vermeyi, en uygun fiyatla en iyi niteliğe sahip ürünleri müşteri memnuniyeti prensibi ile pazara ulaştırmayı hedeflemiştir.

Her çeşit ürünü derhal teslim edebilecek stok birikimine sahiptir.

Uygun motor seçimi, teknik destek, kalite, fiyat, derhal teslimat ve satış sonrası hizmetler konularında, en iyiyi en çabuk ve en az maliyetle sonuçlandırma iddiasındadır.

Elektrik motorları ve redüktörler (dişli kutusu) konusunda sektörün en deneyimli kadrolarına sahip olan firmamız, yılların getirdiği bilgi birikimi ile müşterilerimizi anlayacak ve çözüm üretecek uzmanlığa ulaşmıştır.

Depo, pazarlama departmanı, yedek parça ve satış sonrası hizmet servislerimiz ile iş ve işlemleri siz değerli müşterilerimiz için en hızlı şekilde sonuçlandırmaya odaklanmıştır.

İNTER MOTOR tüm ürünlerinde dünya standartlarına uygunluk ve sertifikalarının yeterliliğine çok önem vermektedir.

İNTER MOTOR, çok devirli, özel milli, yüksek voltajlı motorlar ile FİNEX Drive Systems markasıyla Helisel, Sikloid Redüktörler, Ekstruder Redüktörleri gibi her türlü endüstriye yönelik özel tasarım redüktör talebini büyük bir özenle yerine getirecek teknik imkanlara sahiptir.

Doğa dostu, ekonomik, güvenilir ve kaliteli sonuçlar için bünyesindeki FİNEX Drive Systems markasıyla İNTER MOTOR.

Hakkımızda 1