Mesai Saatlerimiz
08:30 - 18:30

Whatsapp
+90 (532) 281 33 91

Çağrı Merkezi
+90 (232) 433 71 13

Blog

Çin’de ortaya çıkıp dünyanın dört bir yanına yayılan ve milyonlarca insanın hayatını tehdit eden yeni tip koronavirüs...

DC motor fiyatları hakkında araştırma yaparken satın alacağınız ürünün teknik özelliklerine hakim olmak işinizi kolaylaştırabilir.

Konik dişli, makine elemanlarının en çok kullanılan parçalarından biri olan dişli çarklar ailesinin bir üyesidir.

Redüktör ya da diğer adıyla dişli kutusu; dönme hareketinin tork oranını dişliler aracılığıyla değiştiren dişli sistemleridir.

Güvenilir elektrik malzemeleri aramaya son! Elektrik-elektronik sektöründe lider konumunda bulunan firmamız birbirinden kaliteli malzemeleri uygun fiyatlarla ayağınıza getiriyor.

Minyatür motor ve redüktörler, genel olarak otomobillerin kaputları altında görülmektedir. Otomotiv sektöründe sıkça kullanılmaktadır.

Elektronik dünyasına adım attığınızda bilmeniz gereken ilk şey, iki tip elektrik akımı çeşidi olduğudur.

Redüktör en kısa tabiri ile motorlarda devir-güç ayarını değiştirmeye yarayan bir dişli sistemidir.

Siz değerli müşterilerimizi 31 Ekim – 3 Kasım 2018 tarihleri arasında İSTANBUL TÜYAP’ta düzenlenecek olan FOOD TECH 13. Uluslararası Gıda ve İçecek Teknolojileri Fuarına yeni ürünlerimizi incelemeye bekliyoruz.

Her sektörün kendine has gereksinimlerini karşılayacak uzmanlık ve yeterliliğe ulaşmayı kendine ilke edinmiş olan İnter Motor, sektöre özel çeşitli ürün gruplarını siz müşterilerine sunmaktadır.

FINEX 1610 serisi redüktörlü minyatür motorlar alternatif akım tek fazlı, alternatif akım 3 fazlı ve doğru akım olman üzere 3 farklı besleme seçeneği ile, redüktörlü-redüktörsüz, frenli veya hız ayarlı olarak piyasaya sürülmektedir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut quis placerat metus. Aliquam maximus porta tortor nec vulputate. Morbi sed cursus nulla.

Sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ile makina üreticilerimizin ilk tercihi olan SDR serisi Finex Sonsuz Vida redüktörler montaj kolaylığı ve ısı yayma özelliği arttırılmış yeni gövdesiyle piyasaya sunuldu.

© 2020 Tüm hakları saklıdır. İnter Motor Elektrik Motorları. Powered by: Mergena